Dikey Tül Perde

Dikey Tül Perde Çeşitleri

Perde sektörünün her geçen zamanda gelişmesiyle birlikte hanımların en çok ihtiyaç duyduğu yıkama sorununda da gelişmeler yaşanıyor. Modeli ve ürün çeşitliliği bakımından oldukça fazla tercih edilen dikey perdelerde ‘yıkama’ dönemi başladı. Yıkanabilir dikey perde modelleri ile hanımların işi artık oldukça kolaylaşacak.

Yeni evlenenlerin, ev sahibi olanların, evini yeni kurmaya çalışanların veya evini gerçekten de güzel bir perde modeli ile süslemek isteyenlerin ilk adresi doğrudan dikey perdeler olmaya başladı. Özellikle kullanımının da oldukça kolay olmasının yanı sıra ürün çeşitliliği ve renk sıkalası bakımından da oldukça ilgi görüyor. Son zamanlarda ortaya çıkan yıkanabilir dikey perdeler ise ürünü oldukça cazip kılmaya başladı.

İlk çıktığı günden bu yana büyük bir talep gören dikey zebra tüller, adeta hanımların ihtiyaç duyduğu yıkanma sorununa da çözüm bulmuş durumda.

Üretimine başlayan ve çıktığı ilk günden bu yana büyük bir talep gören dikey tül perde; kirlendiği zaman çok kolay sökebiliyorsunuz. Söktükten sonra yukarıda aparatları var ve bu aparatları bir tülbentle sarıp çamaşır makinesine koyarak çok rahatlıkla yıkayabiliyorsunuz. Yıkandıktan sonra zaten nemli olarak çıkıyor makineden ve astığınız yerde kuruyor, ütülenmesine gerek yok. Aynı zamanda perdenin 33 tane rengi var. Bir perdede hem fon görüntüsü hem de tül görüntüsü oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca güneşlik olma özelliği de taşıyor. Yani bir perde 3 özelliği bir arada taşıyor. Perdemiz on santimlik parçalar halinde ve isteğe bağlı her bir on santimlik parça farklı renklerde seçilebilir. Bu sayede alanınızdaki diğer eşyalarla tam bir renk uyumu yakalayabilirsiniz. İnsanlar artık gelişen teknoloji ile birlikte ev ortamlarında daha rahat ve kullanışlı ürünler tercih ediyorlar. Bu artık perdeler için de geçerli. Biz de bu isteğe cevap verebilmek adına Star Perde olarak hizmetlerimizi akıllı ev sistemlerine uygun hale getirdik. 10 Mayıs 2020